mihin on

unohtunut vilkun käyttö??Laitetaan sitten vasta päälle kun jo käännytään..?!! Eikös voisi ajatella muita liikkujia kuinka se selventäisi liikennettä.Mitä mieltä muut?
5468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei mitään mieltä.

Äänestä

Ei noi hyppyritukkaset jolpit osaa käyttää vilkkua, eikä se edes sovi heidän "sporttiseen" ajotyyliin.
Sit nää noin kolmekymppiset juppipellet on niin ylimielisiä et luulevat ettei heidän tarvitse näyttää vilkkua, ovat muita ylemmällä tasolla.

Äänestä

sulle,niin mitä se sulle kuuluu mihin mä oon matkalla.Alatte muutenkin seuraileen kiihotustilassa kun mut näätte ratissa oon mä sen verran blodi.

Äänestä
  • Johan pompsahti. Nyt alkaa joku hyppyritukka teinielvis esittämään täällä viehkeää blondi-muijaa.
    VI**U MÄ KUOLEN NAURUUN!!!!

    Äänestä

Todellakin, tämän keskustelun avaaja ON ihan OIKEASSA !!! Mul on ollut kortti vain 28 vuotta ja KÄYTÄN todellakin vilkkua !!! Mikä helkkaria ihmiset luulee itsestään, jotka sitä eivät käytä, kysynpähän vaan. Samoin kuin heijastinta !!! Itsellnäni on ollut isoja prätkiä ja TEHOKKAITA autoja kuten nytkin on, mut miksei todella voida näyttää vilkkua. Ne, jotka eivät näytä, ovat mun mielestä.......!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autoilijatar kirjoitti:

unohtunut vilkun käyttö??Laitetaan sitten vasta päälle kun jo käännytään..?!! Eikös voisi ajatella muita liikkujia kuinka se selventäisi liikennettä.Mitä mieltä muut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu