Tuossa teille lännen ihailijoille, hah haa

Odotettu reaktio ja Venäjä tuskin viitsii edes alkaa vastatoimiin, kuittaa ansaitulla naurulla.

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/tutkija--eu-n-nimilistalla-vitsailtiin-venajalla/3109396

Missä on nyt mahtava länsi, nurkassako piilossa pienessä kyttyrässä?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on mukava, että sinulla typerällä tarkkispojalla on hauskaa. Sadan euron eläkkeellä köröttelevällä venäläisellä maatuskalla hymyt hyytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missä länsi nyt? kirjoitti:

Odotettu reaktio ja Venäjä tuskin viitsii edes alkaa vastatoimiin, kuittaa ansaitulla naurulla.

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/tutkija--eu-n-nimilistalla-vitsailtiin-venajalla/3109396

Missä on nyt mahtava länsi, nurkassako piilossa pienessä kyttyrässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu