USA JULISTI SODAN VENÄJÄLLE!!!!!!!

5117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lopeta tuo Ilta-sanoma otsikointi,Mitään sotaa ele julistanut tonttu !

Äänestä
  • Päinvastoin sehän on kaupantekotarjous. Ja niinhän se näkyy uutisista että USA on hyökkäämässä Venezuelaan. Mikään oikeus tai inhimillinen ei USA:lle paljon paina.

    Äänestä

Tuo tonttuvaratoimittaja on ihan älykääpiö.Postaa typerillä otsikoillaan näitä linkkejä tänne.Saattaa olla, ettei se ymmärrä oikeasti uutisista mitään ja väärinkäsitystensä varassa sekoilee.Meitähän on uutistentulkitsijoita niin moneen junaan.

Äänestä

USAjenkit riemuitsee, kun heidän rauhan ja demonikratian kehto pakottelee Venäjää ja suomalaiset vaan kärsivät.

Äänestä

Me julistamme tällä palstalla sinut, tolloksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.................... kirjoitti:

SE ON TOTTA NYT!

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288667843353.html?pos=navnow

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu