Iltapaskan aika, Nato-lippuun pyyhin!

Toivotaan, että kunnon kurat.
554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pataan tulee

Äänestä

Mulla on ollut jo pitkään pas-karättinä tollanen valkopunasininen raitalippu...

Sanovat että joku Veen-aja? niminen maa mukamas..?

Ja joku Putler? niminen tyyppi jonka kuvalla pyyhkiessä syntyy viikset kuin itsestään sen nenän alle.
http://www.11x11.com.ge/pics/18251.jpg

Äänestä

Sirppiä ja vasaraa on varottava kun pyyhkii neukkulan lippuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ripuli-Grigori kirjoitti:

Toivotaan, että kunnon kurat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu