Ari ja Juha ovat voittajia!

Pääsivät työleiriltä. Nyttemmin sieltä on lähtenyt Jannekin. Miksi..?
71614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pitäähän senkin kotona välillä käydä...

Äänestä

Ari on kyllä niin komea mies, varsinainen vilkkusilmä ja symppis. Ottajia Arille varmasti riittää.

Äänestä
  • Tervehdys Kaikki RAKKAAT. Tunnetko ARIN,maajussille ohjelmasta,En havittele ARIA,olen vanha.Haluaisin vain kannustaa Häntä eteenpäin.Te,jotka tunnette ARIN ,laitatteko Hänen puh,numeron tai sukunimen ja osoitteen. Lämmin KIITOS Teille ja onnellista elämää.Onnellista oloa KAIKILLE ja Suuri KIITOS.Ritva 0445242530

    Äänestä

Täh???????

Äänestä

Minä voisin taas olla hänestä kovinkin kiinnostunut:)

Äänestä

Tiiän se Juhan, eipä sekää oo lähelle sitä akkaa menny ku kylil näkyy :D

Äänestä
  • No ei kai kukaan järkevä menekään, kun tietää että ilmaista työvoimaa vain haluais sitä rotiskoaan laittamaan.
    Tilatkoon kirvesmiehen sinne ja maksakoon työstä. Niin muutkin ihmiset tekevät, ainakin fiksut.
    Juuserit on taas ihan oma lukunsa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arbeit macht frei kirjoitti:

Pääsivät työleiriltä. Nyttemmin sieltä on lähtenyt Jannekin. Miksi..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu