kuin tyhmät ja lapselliset henkilökommentit?
Miksi ikiateistilla ei ole koskaan muuta sanottavaa
heikkolahjainen?
16105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Rupesitko nyt multihihu hyökkäilemään ikiateistia vastaan? pesikö ikiateisti niin monta kertaa lattiat sinulla että nyt fikseeraudut ikiateistiin? sinullakun aina on tapana katerana ruveta motkottamaan.
rupesiko ikiateisti taas jauhamaan muilla nikeillä... sinulla kun on tapana tehdä niin. voiv vittu mikä älyllinen pohjanoteeraus sinä oletkaan
itse olet kun muita haukut!
Olonsa kuin maansa myynneellä, ja vielä Putinille&Medvedeville, että siitä se varmaan johtuu. Uutta NWOstoliittoa odotellessa.. kohta se pukkaa, malttakaa mielenne.
Siksi kun se on tyhmä.
Henkilökommenttisi tekee juttusi tyhjäksi.
totuus ei koskaan tyhjennä mitään
Miten se totuus niistä metsäpeikoista ja lohikäärmeistä?
kysy ikiateistilta
Eikö saa kristityltä kysyä hänen uskonkirjastaan? etö itse edes usko siihen?
En osa sanoa, mutta kysy kristityiltä.
heikkolahjainen?
>>>Miksi ikiateistilla ei ole koskaan muuta sanottavaa... kuin tyhmät ja lapselliset henkilökommentit?
"Joku kommentti siis osui ja upposi, oletan."
Oletit väärin, simasuu.
"Kiitos"
Olehan hyvä, kaunokaiseni. Kaunis neito ketunhäntä kainalossa ja vielä mainostaa olevansa neuroottisen rehellinen ;)
Mainostaa samalla tavalla kuin raamattu mainostaa metsäpeikkoja ja lohikäärmeitä?
heh heh
>>>Kaunis neito ketunhäntä kainalossa>mainostaa olevansa neuroottisen rehellinen ;)>kummasta homoparin lapsi ottaa mallia?
"Olen psykoottisen rehellinen"
Mussukkani, tuo ei kuulosta kovin reaalimaialmaan orientoituneelta.
Mutta leikki sikseen, tiedän kyllä että olet mies ja varattu ;)