"BlueFinance: Teillä ei ole ollut meiltä lainaa. Voimme nyt siirtää 200e tilille ensilainaksi. Seuraava laina on 200-700e, esim. 500e. ILMAINEN hakemus: www.bluefinance.fi"
BlueFinance pommittaa taas...
7
387
Vastaukset
- Laita niille
pommituskielto. Helppo juttu.
- Voi eikäääää!111
Mikä tämän topicin pointti oli?
Teenkö minä vastaavan topicin jos liikennevalot vaihtuvat punaisesta vihreiksi. Oliko yllätys, että jos olet ollut heidän vippikeisarinsa niin he markkinoivat sinulle tuotteitaan, joilla tekevät voittoa.
Voi elämän kevät!Itse asiassa en ole ollut asiakkaana heillä...
Pointti oli se että BF se vaan porskuttaa niinkuin nuo mainitsevasi liikennevalotkin.- Törkeää...
ex_vippaaja kirjoitti:
Itse asiassa en ole ollut asiakkaana heillä...
Pointti oli se että BF se vaan porskuttaa niinkuin nuo mainitsevasi liikennevalotkin.Sain myös tuollaisen viestin...Ei kiitos!
Joo. Sama viesti tuli tänne.
Otin yhteyttä asiakaspalveluun ja pyysin lopettamaan moisen ts. kielsin markkinoinnin omaan numerooni. Vastaus tuli pian, eivät enää lähettele mainosviestejä..... katotaan...
- ainavippari
Otin yhteyttä asiakaspalveluuun ja pyytelivät anteeksi. TÖRKEÄÄ!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096796Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M974453L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453749TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133150Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281748- 661168
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551143- 91129
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2001128Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481100