Ovatko kaikki vasurit idiootteja vai

ainoastaan niiden dirikat ?
671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaikki vasurit ovat idiootteja.

Äänestä
  • KAIKKI IDIOOTIT OVAT VASUREITA.

    Äänestä

  • Ja kaikki oikeakätiset ovat debiilejä......

    Äänestä

Päinvastoin. Me Vasemmistoliitossa olemme neroja verrattuna keskimääräiseen suomalaiseen tsuhnaan. Suuri osa suomalaisista on bää-bää-lampaita ja ansaitsee kuulan päähänsä. Siksi meillä vasemmistoliitossa on valmiudet kipeisiin leikkauksiin, kunhan aika koittaa. Kansainvälisten sopimusten mukaan on Vasemmistoliitto ainoa laillinen puolue, koska kaikki muut puolueet ovat rikollisjärjestöiksi osoittautuneet. Vääjäämättä tämä asiantila aikanaan realisoituu tarvittavin toimenpitein. Porvareille emme armoa anna. Äänet vasemmalle. Sinunkin puolueesi on Vasemmistoliitto.

Äänestä

vasemmistolaisuus on periytyvä sairaus, johon ei vielä ole kehitetty lääkettä, hieman samanlainen sairaus kuin homous.

Äänestä
  • Ei homous ole sairaus, se on kristillistä. Jeesuskaan ei edes katsellut naisiin vaan kulki koko elämänsä miesten kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onks tietoo ???????? kirjoitti:

ainoastaan niiden dirikat ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu