Kävin vaalikoneessa ja löysin jo ehdokkaani

Oikeastaan tiesin jo etukäteen, että häntä tulen äänestämään:

http://vasemmistoliitoneurooppa.fi/ehdokkaat-2014/annika-lapintie-2

Pätevin, tehokkain, älykkäin ja aikaansaavin ehdokas.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitää varmaan minunkin lähteä ehdolle niin annan EU:n herroille piiskaa ;)

Äänestä

Jaa, oletko niitä miehiä ?

Äänestä

Suosittelen kyllä tuota Annikaa äänestettäväksi eu-vaaleissa jokaiselle, hän on nainen joka osaa ja jolla on taitoa vaikuttaa asioihin, ihmisten näkökulmasta, tavallisen kansan puolella.

Äänestä

Yksi asia jo riitti oksennusrefleksiin, eli tuo "vähennetään asemenoja".
Juuri nyt niitä pitää lisätä ja näyttää Putinille, että jos uhoaminen ei lakkaa niin läski tummuu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänet Vasemmistolle kirjoitti:

Oikeastaan tiesin jo etukäteen, että häntä tulen äänestämään:

http://vasemmistoliitoneurooppa.fi/ehdokkaat-2014/annika-lapintie-2

Pätevin, tehokkain, älykkäin ja aikaansaavin ehdokas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu