Kadonnut vastustuskyky

voimatonn

Auttaka nyt joku edes veikkauksilla. Voimavarani on täysin kulutettu ja olen täysin poikki. On kesnyt jo 3kuukautta melkeen putkeen jatkuvat sairastelut. Valehtelematta on ollut ehkä viikon tauko ja taas olen kipeä.. tätä on tosiaan kestänyt ainakin sen 3kk kun kalenteria tutkinn. On ollut kamalia kuumeiluja, flunssaa, vatsatautia, huuliherpestä.. ihan kaikkea mitä oi vaan olla. En ollut ennen koskaan kipeä. Ehkä kertan vuodessa nousi kuume tai iski mahatauti.. Nyt yhtäkkiä vastustuskyky kadonnut. Mistä voisi johtua?

Tällä hetkellä olen ollut melkein kaksi viikkoa kuumeessa. Pää-ja niskakivut on ollut järkyttävät. En pysty nukkua, en syödä, en liikkua.. en mitään. Minulla on myös silmötulehdus molemmissa silmissä ( ensimmäistä kertaa elämässäni) Silmätipat ei tehoa.. Laihdun joka päivä kamalasti ja olo on päivä päivältä kamalampi. Olen menetnyt miltein toivoni. Yskittää, kamala räkäisyys ja järkyttävät pää ja-niskakivut.. olen iha loppu. Ravaan lääkärissä mutta hekään eit osaa sanoa mitään.. yllätys. Tänäänkin tulehdusarvot olivat 102 muuta tietoa en lääkärillä istumisesta saanut..

Jos joku tietöisi tai osaisi edes arvata.. tai jos jollain on ollut samanlaista. Olisi todella kiva jos kertoisitte..

6

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • samat oireet

      Käyppä HIV testeissä

      • ohgod

        Oon käyny. Useestikki. Ei oo hivii.


      • ohgosh

        Ellei poikaystävä sit oo pettäny.. en kyl usko et vois olla näin draakista.. Voisikohan


    • home?

      Kyllä pitäisi ottaa laaja-alaiset verikokeet.

      Olisko hometta?

      • hmmmvoiollaa

        Ei pitäs olla. Alakerrssa oli.. mut se poistettiin eikä muilla talon asukkailla ole tällasta.. vois pyytää niit kokeita silti


    • 23weeeenainen

      Mulla alko infektio kierre 17 v ja löysivät vuoden saireastelun jälkeen vasta aine testeissä häikkää. Nyt tähän päivään saakka olen joutunut hizentraa pistämään mahaan kerran viikkoon.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      312
      3665
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      30
      2027
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      44
      1656
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      86
      1507
    5. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      99
      1309
    6. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      145
      1195
    7. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      1074
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      97
      1046
    9. Kannattaa ymmärtää se asia

      että mitään stalkkausta tai hakkerointia ei tapahdu. Oikeasti kannattaa tutkituttaa päänsä.
      Tunteet
      212
      877
    10. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      61
      787
    Aihe