Eli milloin te olette menettäneet neitsyyden tai poikuuden ja miten se homma tapahtui ja miten se homma eteni?
Milloin menetitte neitsyytenne/poikuutenne ?
kertokaa!
131717
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Eli milloin te olette menettäneet neitsyyden
… se oli eilen n. klo 19.57
miten se homma tapahtui
… sukkula veenukseen
ja miten se homma eteni?
… edestakaisin kunnes riitti kummallekin
Miksi taas uusi ketju vanhasta aiheesta.
Menetin neitsyyden 11 vuotiaana 15 vuotta olevalle tytölle, mihin mulla oli ihastus
Itse tosiaan menetin neitsyyteni sun mutsilles ku olin 4. Se lli mun hoitajana sillo ja päätin vaa alkaa toimimaan :) ;))
No voi perkele-.-
Kadutko
Kemin yliopistossa tehtyjen vuoden takaisten tutkimusten mukaan neitsyys menetetään keskimäärin 12 vuoden iässä, poikuus taas 13 vuoden iässä. Tulokset olisivat vuoden alhaisempia muuten, mutta Turingin mittausta käyttämällä on huomattu, että pieni osa otoksesta nostaa selvästi keskiarvoa. Kansan kielellä ilmaistuna tämä tarkoittaa sitä, että tutkimuksissa näkyi nk. vanhojenpoikien pieni määrä. Heille numeerista arvoa ei voi määrittää, joten vanhapoika saa arvokseen automaattisesti 100.
lola--menetin 72v:)
Laittakaa kik nimii -01 tytölle?↓ ;)
Menetin poikuuteni uutena vuotena täyttäessäni 18 vuotta nykyiselleni avovaimolleni (ollaan oltu jo yli 10 vuotta yhdessä), joka oli menettänyt neitsyytensä jo 3 vuotta aikaisemmin. Sitä ennenkin minulla oli ollut tilaisuuksia menettää poikuuteni, mutta muut tytöt olivat myöskin neitsyitä tai makasivat kuin lahnat, joten ne hommat jäivät vain sellaisiksi räpeltämisiksi. En oikein ymmärrä, miten 2 seksistä kokematonta voivat siinä onnistua ilman ettei se olisi sellaista räpeltämistä...ja se että 2 seksistä kokematonta menevät avioliittoon keskenään. Mitä siitä hääyöstäkin tulee jollei ikävin elämän muisto !!
Tytöt alkaa odottako mitään prinssiä, jolle haluatte menettää neitsyytenne.
14 v. ja poikuuden vei samanikäinen tyttö ja olihan se homma aluks aika sähellystä, mutta kyllä se luonto tikanpojan jne.
Mä oon juusto eikun juuso ja menetin neitsyyden 6 vuotiaana pamela anderssonille
kik pekee00