Neulojen koot?

Mulla on kaks erikokoista TERUMO:n neulaa:

Ampullineula 21G (0,8 x 40mm)
Lihasneula 23G ( 0,6 x 25mm)

Voisiko tuon lihasneulan vaihtaa vielä pienempään eli onko ohuempia neuloja, joilla voi pistää öljypohjaisen liuoksen lihakseen?
1341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Neulat ei liity kehonrakennukseen!

PAINU VITTUUN TÄÄLTÄ RIPULIPÄÄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SYÖ RIPULIKÖKKÄRE!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


monta piikkiä kirjoitti:

Mulla on kaks erikokoista TERUMO:n neulaa:

Ampullineula 21G (0,8 x 40mm)
Lihasneula 23G ( 0,6 x 25mm)

Voisiko tuon lihasneulan vaihtaa vielä pienempään eli onko ohuempia neuloja, joilla voi pistää öljypohjaisen liuoksen lihakseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu