Eii kai niistä OIKEESTI Voi tulla mitään paria? Jos tulee niin salkkarit on vajonnu niin alas et alemmas ei voi päästä
Lari ja KALLE
kyllästynyt
9566
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyll niistä vielä pari tulee
Tämähän on selvä juttu. Larista tehtiin yhtäkkiä 18-vuotias, että katsojien olisi helpompi hyväksyä hänen ja Kallen tuleva suhde.
Olen samaa mieltä kuin aloittaja, kyllä on Salkkarit vajonnut alas jos heistä tulee pari.
Tosi erikoista et Lari pääs vasta keväällä peruskoulusta. Tietääkseni Lari ei ollu jääny luokalleen, joten eikös sen pitäs olla maksimissaan 16?
Ja aika erikoista että vastahan se oliver oli iiiihan pieni ja nyt se on jo tuon kokoinen ja severi on kuitenkin sama?? aika paha
Lari ja Janne oli ennen saman ikäsiä mut Janne on edellee 16.
Jep ja kyllä sillä 18-vuotiaalla pitäs jo vähän sitä partaaki kasvaa....
Harvalla 18v teinarilla mikää parta kasvaa. Nippa nappa kivekset lasehtinu..
Eilisessä jaksossa jo vilkuilivat toisiaan sillä silmällä että
pian on poijaat täystouhussa.
Kalle vanhempana opettaa Laria petihommiin.
Hyvähän se onkin että Kalle opettaisi Larille homojen
omia paneskelu temppuja niin vois Lari sitten viedä taitojaan eteenpäin ja treenata vaikka Eliasta panemisessa.
Kyllähän suhde Kalleen Laria hyödyttää muutenkin, saa ruuan, juoman ja asunnon pikku palveluksia vastaan.
Mä kyllä lopetan katsomisen jos se niin alas vajoaa!