Viimeinen TOIVEENI !!!

Hei TYTTÄRENI !!!

Sitten kun MINUSTA AIKA JÄTTÄÄ....
EN HALUA SINUA ARKKUNI ÄÄRELLE!

NÄINHÄN ITSEKKIN AJATTELET !?!?!?!?!????
3405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Surullista että jotkut joutuvat tällalailla perheasioitaan selvittelemään. Kuitenkin ymmärrän pahanmielen. Itse tilanteessa jossa tytär ei välitä sairaasta äidistään. Enhän asialle mitään mahda. Olenpa vaan antanut asian olla ja vastedeskin annan olla. Mitä turhaan satuttamaan sydäntään. Voimia.

Äänestä

KIITOS mdjs VIESTISTÄSI !!!

Kannustaa Minua Jollain LAILLA!!!

Äänestä

Toisilla on mahdollisuus auttaa vanhempiaan sairauden keskellä.

Omat vanhempana 500km päässä, joten päivittäinen kädestäpito ja apu ei onnistu.
Täytyy vain usein yrittää soittaa ja kuunnella ja kannustaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaa rakastava ÄITI ? kirjoitti:

Hei TYTTÄRENI !!!

Sitten kun MINUSTA AIKA JÄTTÄÄ....
EN HALUA SINUA ARKKUNI ÄÄRELLE!

NÄINHÄN ITSEKKIN AJATTELET !?!?!?!?!????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu