Mielipuoliset murhaajat pääsivät vähällä!

http://m.iltalehti.fi/uutiset/2014041518217030_uu.shtml
Nuo kaksi rottaa olisi pitänyt vetää torille killumaan kahdeksi viikoksi ja sitten
jauhaa minkinrehuksi!
Kiilusilmä vesikauhuinen pska vielä näyttää voitonmerkkiä,onneton rotta ei
kestänyt kun muija jätti!!Tuollaisia ovat arabit,voi yleistää!
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisi ollut turhan reilua laittaa kiikkumaan. Mielummin tunti sähkösokkeja ja Neukkulan salaisenpoliisin tyyliin, niskalaukaus. Tunnetusti koirat teloitetaan otsalaukausella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RautaRane34 kirjoitti:

http://m.iltalehti.fi/uutiset/2014041518217030_uu.shtml
Nuo kaksi rottaa olisi pitänyt vetää torille killumaan kahdeksi viikoksi ja sitten
jauhaa minkinrehuksi!
Kiilusilmä vesikauhuinen pska vielä näyttää voitonmerkkiä,onneton rotta ei
kestänyt kun muija jätti!!Tuollaisia ovat arabit,voi yleistää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu