Kattelin yhen klinikan sivuja niin siellä on alle 200e botox ja huulitäyteaineet jonku 200e ????!!!! Öö ihanan halpaa! =)
Erikoistarjous tre
joannakrup
16305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Mikä paikka? Oon Tampereelta.
Royal Beauty Academy?
Tampereella ei kovin montaa klinikkaa ole... botoxia kun ei voi kuka vaan tuikata. ellei sitten kyseessä ole "botox" eli joku kopio jonka väitetään olevan "ihan sitä samaa" ainetta... näitähän näkee välillä.
SUPERTARJOUS MAANANTAI 5.5.!!! Tule toivottamaan tervetulleeksi tiimin uusin jäsen: sairaanhoitaja Anette Ekholm! Hoidoista hyviä tarjouksia, esim. 1ml filler (ovh. 390€) 290€, Botox alkaen 180€.....Hämeenkatu 5 a, 6. kr
En astu jalallanikaan enää ko. paikkaan. Tökeröä ja töykeää palvelua. Kyllähän Botoxia voi halvalla myydä, se onkin eri asia kuinka monta yksikköä saa 180e. Liian laimennettu liuos = liian vähän yksiköitä, tulos pysyy vain vähän aikaa tai ei näy ollenkaan. Kannattaa siis miettiä saako halvalla hyvää!
Marjaana1, Maarit7, Maarit8, Marja4, marrrjaana = Mirja H.?? ja millä muilla nimillä täällä mainostatkin. Todella säälittävää eikö asiakkaita ole ja menee huonosti kun tarvii asikkaita täältä kalastella. Onko kohta lappu luukulla?
Hmm....eiköhän asiakas sen naamastaan huomaaonko toiminut vai ei...LOL =) Samanlaisia tarjouksia siellä DJSuvin luotsaamassa Jylhän putiikissa....huh huh en astuis jalallanikaan sinne!!!! Ehkä siellä tai muualla toimitaan em.tavalla,,,tiedä tuosta,,,,Itse saanut hyvää palvelua ja näyttää se Martinakin sielä käyvän viimesen iltalehden mukaan http://www.iltalehti.fi/viihde/2014050618269914_vi.shtml
Asiakkaana saan tehdä mainostamisen kanssa mitä haluan....sillä ei ole mitään merkitystä! Sorivaan jos olentyytyväinen kahden vuoden jälkeenkin....olen kuitenkin ollut plastiikkakirurgian kanssa tekemisissävuodesta -99-----nyt ollaan vuodessa 2014, erikoistun plastiikkakirurgiaan ja niin....ehkä minulla on korkeakoulututkinto ja ehkä haluan täälä tietämättömille paskaa jauhaville tuoda esille sen, että miksi maksaa 500e, jos saman saa 300e??? OMA VALINTA!!!!!
Olisit hyvä ihminen kysynyt ennen kuin täällä ruikutat!!! "kuinka monta yksikköä???"öööö....se kyllä sinulle kerrotaan...PS. On laitonta laimentaa tms. Ootko niin tyhmä ettet kato mitä laitetaan ampullista.....LUOJA!!! Näkee niin selvästi, että haluat vain negatiivista mainosta yritykselle missäET OLE EDES KÄYNYT,,,
Näin mä tein.....
Kannattaa miettiä mitä kirjottaa, kun tuo kunnianloukkaus pätee täälläkin..Tietämättömille vastaan, mutta en ole niin addicted, että viitsisin vaivautua nimimerkkiä luomaan. Hauskaa hupia lukea näitä =)
No jopas on sekavaa kirjoitusta. Kieliopistasi ja kirjoitusviirheistä päätellen et ainakaan korkeakoulua ole käynyt vai kännissäkö tänne kirjoittelet? Miten muuten korkeakoulututkinto liirttyy siihen, että voit jakaa meille "tietämättömille" että Botox on tarjouksessa jossain? Täällä keskustelufoorumilla on sana vapaa ja jokaisella oikeus jakaa omia kokemuksiaan saamistaan palveluista yms. Jäitä hattuun :)
Sattuu nyt puuttuunkoneesta välilyöntinäppäin, tiedätkö se, joka on alt gr (alternate graphic) vasemmalla puolella. En nyt kauheemmin viitsi vaivautua kieliopin laatuun täällä.
Ööö, kerrotaanko? Botox ei ole ampullissa vai lagenulassa, tiesitkös sitä? ööö
Paljoonko NaCl sitä botuliinia sitten laimennetaan, jos on esim Dysport lääkeaine kyseessä?
Jos joku on hurrrrrjan halpaa, on vain hyvä käyttää aivojaan. Ja asiakkaana kysynkin aina, mitä ainetta minulle laitetaan on sitten kyse botoxista tai täyteaineista. Halvalla harvemmin hyvää saa....