vw jetta 2010 auttakaa

Voiskos joku viisaampi kertoa mulle miten saan omaan vw jetta 2010 autooni ajotietokoneen näytöl näkymään asetus valikon kun ohjauspyörässä ei ole mitään nappuloita ja googlaamalla en löydä. Kiitos :):)
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet valinnut VW-groupin tekniikkaa, otan osaa !

Äänestä
  • Juu, auton vika jos ei osaa lukea käyttöohjekirjaa?

    Äänestä

  • Tarkoitat tuolla mitä?

    Äänestä

eihän sulla ole edes ikää autolla ajoon?!!?1

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_10599164 kirjoitti:

Voiskos joku viisaampi kertoa mulle miten saan omaan vw jetta 2010 autooni ajotietokoneen näytöl näkymään asetus valikon kun ohjauspyörässä ei ole mitään nappuloita ja googlaamalla en löydä. Kiitos :):)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu