Jag vågar inte går ut på kvällarna längre

det är SFP:s fel tycker jag.
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Provosointii ;) huonoa sellaista.

Pakkoruotsin itsepäinen vaatiminen on väärin RKPlta, sahaa omaa oksaansa.

Äänestä

No jos et uskalla mennä ulos niin se on kyllä sataprosenttisesti rkp:n
aiheuttama riesa,kannattaa yrittää vaikuttaa sen poliitikoihin.
Pieni vähemmistö kun haluaa kontrolloida suuren enemmistön opiskelut,
se tuo lähinnä mieleen etelä-Afrikan apartheid-politiikan.

Äänestä

Snagarilla paukkuu taas lätty.

Äänestä
  • Joopa, fennolta lähti kokonainen etuhampaiden rivi. Itkuskeli ja uhkaili poliiseilla, mutta eipä ole kuulunut!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sfp:s språkpolitik kirjoitti:

det är SFP:s fel tycker jag.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu