Tervetuloa. Alueella on satsattu todella reilusti tulevaan treffiin. Mahtavaa nyt kaikki liikkeelle juhlaviikonloppuna. Minäkin olen siellä.
Aulangon leirintä
Ihastunut karavaanar
13203
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
vähättelee trumatikkia niin eihän niillä ole muuta kuin lainattu fööni.
Ota nyt noista jutuista jotain selvää,mutta maalaisjärjelläkin pitäis olla selvää ,että kyllä sillä halvemmaallakin,oli nyt mikä hyvänsä tikki.
Siis mulla on Alde, muuta Truman käyttäjätkin on aivan mahtavaa, kun nähdään Aulangolla. Voidaan vertailla lämmitystapoja
Tulossa ollaan. toivottavasti nämä Joksut ja rumatikki hemmot tulevat myös paikalle, että voi keskustella henkilökohtaisesti
tullaan perjantaina tullaan.
Mikä on Aulangon taso nykyään. Pari vuotta sitten oli vielä aika heikko, onko tullut parannusta?
Nyt, kun Aulangolla on karavaanarien 50v. pirskeet nähty niin saadaan kehut esille ja uusia kausipaikkalaisia alue täyteen.
Mukava meininki,kukaan ei ole nälvinyt ilmalämmityksestäni.
Kaikki poistuneet hymyssä suin suoraan kausipaikkaa varaamaan. Nopeat vie parhaat.
Väittävät, että viimeinen priimus pannu malli oli jo melkein hyvä, mutta sitten lopetettiin tuotanto kun kaikki järki-ihmiset oli siirtyneet rumatikkiin. Aldella sen jälkeen ovat kusetelleet tyhmiltä rahat pois.
Aulangolla saattaa olla aldeporukka enemmistönä. Ovat sellaisia parveiluhenkisiä.
Vähemmän on velkaa.Hymerimopiili/Rumatikki.
oli juhlat Aulangolla eikä keltään alde sipannut,
Sanoo sen järkiki,mitään vesiä lämmitellä,vaan liikaa suaraan ,tää on hyvä keksintö ,mikä meiläkin on Rumatikki