VANHEMMAT SUOJELKAA LAPSIANNE

MUISTAKAA KERTOA HEILLE MITEN SAIRASTA JA EPÄ-NORMAALIA HOMOUS ON !!!! JA ETTÄ NÄIN OSAISIVAT SUOJAUTUA TUOLTA KAIKELTA HOMOILUN IHAILULTA JA PROPAGANDALTA MITÄ NYKYÄÄN ESIM TV:stä SUOLLETAAN.
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hihhuleilta ja vastaavilta lahkolaisilta lapsia pitää suojella.

Äänestä

KYLLÄ niiltäkin !!! varsinkin tuolta idästä tulevalta politiikalta joka muistuttaa enemmänkin HITLERIN natsi oppeja ,mutta HOMOUS on nykypäivän RUTTO ja SYÖPÄ

Äänestä

Itse olet sairas ja epänormaali.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HOMO EI OLE TERVE kirjoitti:

MUISTAKAA KERTOA HEILLE MITEN SAIRASTA JA EPÄ-NORMAALIA HOMOUS ON !!!! JA ETTÄ NÄIN OSAISIVAT SUOJAUTUA TUOLTA KAIKELTA HOMOILUN IHAILULTA JA PROPAGANDALTA MITÄ NYKYÄÄN ESIM TV:stä SUOLLETAAN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu