Oletko valmis, kunnas selostaa jälleen

nyt valkovenäjällä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivottavasti Kai Kunnas selostaa ainakin loppuottelut. Ei sitä Mertarannan huutoa jaksa kukaan täysipäinen kuunnella. AI JAIJAIJAIJAI onkooo se siieelläääää,,no seehän on siellääääää...Ei vaiskaaa,,,en seuraa koko kisoja. Ei kiinnosta pätkääkään.

Äänestä

mistä kisoista on kysymys, euroviisusta epäilen?

Äänestä

juu kunnas selostaa euroviisut valkovenäjällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ämyrit kiinni kirjoitti:

nyt valkovenäjällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu