Huumeukko karalahti

Laitettu taas keräämään jäähyjä, ettei Suomi vahingossakaan pärjäisi. Westerlundilta aivän käsittämätön valinta Ohtamaan lisäksi.

Latvija peli näytti heti mikä on Suomen taso kun pelimiehet jätettiin joukkueesta ulos.
2194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomi ja karalahti kyntää uutta huumepeltoa...hehehehehehehehehehe

Äänestä
  • Sikamainen laitataklaus oli tyypilllistä karalahtee...
    hitaus myös kun oli pakko heittää mailaa kaverin jalkoihin joka ole ohi menossa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei mitalleja tule kirjoitti:

Laitettu taas keräämään jäähyjä, ettei Suomi vahingossakaan pärjäisi. Westerlundilta aivän käsittämätön valinta Ohtamaan lisäksi.

Latvija peli näytti heti mikä on Suomen taso kun pelimiehet jätettiin joukkueesta ulos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu