JOKO ON PARTA NAAMASSA JA NAISTEN KLEDJUT

PAKKOHOMOTUS ALKAA!
KUKA OLISI VIELÄ ESIM. 30 VUOTTA SITTEN
USKONUT, ETTÄ ESIM. YLE HARRASTAISI
PAKKOHOMOSTUSTA "SUVAITSEVAISUUS
TEEMAN ALLA"?
TUSKIN KUKAAN, MUTTA TOTTAHAN TUO ON.
NYKYÄÄN ET PAKKOHOMOTUSTA PAKOON PÄÄSE.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Neutraali juttu. Samaan aikaan pitää olla mies ja nainen.

Äänestä

kesän prideriekkujaisissa tullaan näkemään ainoastaan parrakkaita naishahmoja.

Äänestä

uskonut, naurettu olisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VALMIINA... kirjoitti:

PAKKOHOMOTUS ALKAA!
KUKA OLISI VIELÄ ESIM. 30 VUOTTA SITTEN
USKONUT, ETTÄ ESIM. YLE HARRASTAISI
PAKKOHOMOSTUSTA "SUVAITSEVAISUUS
TEEMAN ALLA"?
TUSKIN KUKAAN, MUTTA TOTTAHAN TUO ON.
NYKYÄÄN ET PAKKOHOMOTUSTA PAKOON PÄÄSE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu