totuus

totuus diesel verosta ensi vuodelle on 840e riippumatta minkälainen henk/paketti auto on,sukulaiseni on laatimassa tätä lakia eikä se vaadi etes eduskunnan hyväksyntää!
3988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä on harvinaisen täyttä potaskaa Jaken kirjoitus. Kysys nyt siltä "sukulaiseltasi" mikä se semmoinen veromuutos on joka ei vaadi edes eduskunnan käsittelyä.

Mutta eipä eroa tämän palstan yleisestä tietämyksen tasosta.

Äänestä

Mä selvitin sun ip:n, ÄLÄ leiki mun kanssa tai tulen ovellesi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jake kirjoitti:

totuus diesel verosta ensi vuodelle on 840e riippumatta minkälainen henk/paketti auto on,sukulaiseni on laatimassa tätä lakia eikä se vaadi etes eduskunnan hyväksyntää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu