Tulette näkemään Ihmisen Pojan merkit.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qqPAiVhu2HA
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qqPAiVhu2HA
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Onpahan suoraan raamatullinen Jumalan sana Markulla.
Pelottavien taivaiden merkkien määrä tulee lisääntymään hurjasti. Älkää te, minun omani peljästykö. Te tulette näkemään Ihmisen Pojan merkin.
Minä teille merkit näytän!
Amen aloitukselle.
Ovatko pelottavat merkit ydinpommeja?
Toisille varmaan sitäkin, jos ei tiedä mitä seuraavaksi on tulossa.
Pelottaako?
no minusta kyllä on pitemmän aikaa jo ollut erikoisia merkkejä havaittavissa taivaalla. sellaisia, mitä ei aiemmin ole ollut. nuokin erikoiset pilvimuodostelmat netistä löytyy YouTubessa, kun selailee. mielenkiintoiseksi menee. mutta raamattuhan selkeästi ilmoittaa lopunaikoilla tapahuvan ja ilmoittaa että ennen Jeesuksen paluuta näkyy ihmisen pojan merkki taivaalla. noh. se tietää sitä, että kotiinpaluu lähenee. joko sinulla on tie selvä, mihin aiot mennä kun maanpäällinen vaellus loppuu. kannattaiskos valita oikein.
Pilvi onkin kiinnostava merkki taivaallla kun Jeesushan palaa pilven päällä seisten tai jotenkin pilvessä. Mä en oe polvimerkkejä nähnytkään vielä, joten kai ne löytyy kun etsii.
En ole minäkään nähnyt taivaalla polvimerkkejä, maassa kylläkin muutamia.
Kannattaa valita oikea tie ja pyytää Jeesusta Kristusta Herrakseen, sekä syntejään anteeksi häneltä. Jeesus on luvannut, ettei heitä ketään pois, joka hänen puoleensa kääntyy.
Minusta tuo tarkoittaa tätä kesää "tulevina päivinä" ja siitä sitten eteenpäin.
Tietoa tulevasta tarvitaan.
UFOT ON YKSI HYVÄ MERKKI,
Omega on myös hyvä merkki.
Muistakaa syödä paljon omega-3:sta koska lampussa pitää olla öljyä. Sitä ei sitten jaeta kaikille kun ufo-parvi laskeutuu hakemaan ihmisiä ylösnousemukseen.
Kerro se ufo- sivuilla.
Ei ymmärrystä lainkaan.
http://www.heavenly-angels.org/english/default_0b_en.htm
Kemikaalivanoja on ainakin paljon, koko taivas on yhtä vanaa tänään.
menetin rakkaan ja tosiläheisen henkilön ja tuska raastoi minua, että mikä on hänen määränpäänsä,pyysin jumalalta tiettyä merkkiä taivaalle , että saisin varmuuden, ja kului muutama kuukausi läheiseni pois menosta ,kun olin menossa kauppaan ,ja siihen tuli myös joku tuntematon rouva pienen tyttärensä kanssa ,ja katsoin yhtä äkkiää taivaalle ja näin valtavan suuren sydämmen , ja sanoin tälle rouvalle , että katso taivaalle mitä näet, hän ei sanonut muuta kun (SYDÄMMEN) ja näin jumala vastasi tuskaani ,kiitos jumalalle p.s nimenomaan olin sydäntä taivaalle pyytänyt.
Hallelu, halleluja, hallelu, halleluja.
Äimen! Hållelyyjåå!