miten toi kotko

on aina kännissä
650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

taas yksi harha sulla lisää.

Äänestä

sil ei oo muuta
raivoo vain

Äänestä

itsekin olisit, jos sulla olisi varaa....

Äänestä
  • heh heh heh heh! Hyvä heitto!

    Äänestä

Kotko kännissä! Juu. Se tekee kiljua fazerilta varastetuilla hiivoilla ja kiljuu.

Äänestä
  • sehä on vanha nysä
    miks se huuhaal????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


????? kirjoitti:

on aina kännissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu