Otin SP2:n käyttöön tänään. Muuten näyttäisi kone toimivan hyvin, mutta alapalkki on ja Käynnistä valikko "Classic" tyylinen, vaikka valitsen "Windows XP" tyylin, alapalkki ja Käynnistä valikko pysyy silti "Classic" tyylisenä.
Onko kysymyksessä joku SP2 bugi, ja saisko tuota mitenkään korjattua?
SP2 ongelma
Win XP
1
507
Vastaukset
Kun oon jotain tiettyä peliä pelannut ja se tilttaa niin tekee tommosen tempun. Yleensä kun käynnistää koneen uusiks tai painaa resettiä niin homma korjaantuu. Tietenkin voi kokeilla järjestelmänpalautusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368