alkaa kesä :) Toivottavasti tulee kuuma kesä :)
Huomenna
12
136
Vastaukset
- ennustajaukko.
Tulloo, tulloo, pitkä ja kuuma kesä.
- Z--------k
Aloituksesta voi hyvin päätellä palstan tämän hetken tason.
- kiItti mies
Palsta on iskussa taas :)
- hygikriitikko
kiItti mies kirjoitti:
Palsta on iskussa taas :)
Palstan elpymistä jo havittavissakin, olisikohan moden ansiostakin bannaamalla
kusisorisien läppärit? - kiltti mies
hygikriitikko kirjoitti:
Palstan elpymistä jo havittavissakin, olisikohan moden ansiostakin bannaamalla
kusisorisien läppärit?Palsta on minun ansiosta iskussa :) Seuraavaksi kyttään LaRitun tissejä :)
- pieni karvainen mies
kiltti mies kirjoitti:
Palsta on minun ansiosta iskussa :) Seuraavaksi kyttään LaRitun tissejä :)
Kuuma kesä = naisilla on vähän vaatteita päällä :)
- hähhähhähhähhäää
hygikriitikko kirjoitti:
Palstan elpymistä jo havittavissakin, olisikohan moden ansiostakin bannaamalla
kusisorisien läppärit?operaattorin pojilta kiitokset, kun et tuhonnut kansioita. pysyttele kotona, ovellesi koputetaan kohta.
kiltti mies kirjoitti:
Palsta on minun ansiosta iskussa :) Seuraavaksi kyttään LaRitun tissejä :)
naksujen kans?
toivottavasti ei tuu kuumaa kesää, en kestä lämpöä
- Frank Nitti
MAINIOTA!!!111!!!
Udmurtti-finskit sadetanssin sijasta karkeloivat helletanssia, joka aikaan saapi
INTIAANIKESÄN..hehhee ja charrua monte24 häipyy viileämpään pohjoiseen
apassi-inkkareitten serkkujensa harmixi --Siellä on justiinsa
tapahumapaikkana diilerillä CHICAGO town
ja reikärauta-Brown
Colt ja Thomson konepistooli paukkuu yhtenään
niin, ettei monte ehdi smugeli Stolintsnajaa ja mahorkkaansa yhtään myymäänkään
- varjoonsuojaan
Illan varjoon himmeään
- kesäkatuu
SUMMER
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2084535Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1023284Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881787Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131397Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241243Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2551178- 521158
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101141- 551069