YLEx tuntui nukelta. Veikka 152cm.
KUIKA PITKÄ aNNA aBREU?
26
424
Vastaukset
- Suurhaltija
Oma veikkaukseni on, että pituudeltaan hobitin luokkaa ja kengännumerokin hobittimainen suhteessa pituuteen.
- sairasta hästäkkiä
Joo ja siitähän sitä syyllistää ihminen pitääkin juu. Voi hyvää päivää ???
- Mitta Mies
Tarkka oli arviosi hänen pituudesta:
Syntyi: 7. helmikuuta 1990 (ikä 24), Vantaa
Pituus: 1,53 m- Mies 172cm
Olisi minulle juuri sopiva.
- Myös pieni
veikkaan että alle 150 cm, koska minä olen päälle ja olen pitempi Annaa aika paljonkin.
- oikea pituus
Kyllä noin. Kun katsoo ja vertaa ihmisiin jotka ovat 155cm tai hiukan yli niin Anna jää kymmenen senttiä... mm vain elämää sarjassa Anna piti 15 cm korkokenkiä ja näytti hirveältä koikkelehtiessaan nurmikolla ...Pituus on alle 150 cm , veikkaan 146 - 148...
- Uuh...
Lyhyt ja kaunis. Naisellinen nainen, eikä mikään oksettava amatsooni.
- drgdsrtgest
dstest
- grtgrtgrt
- 190 cm
190 cm
- eadfweef
Onko sillä jotain väliä? Anna on pieni mutta nätti. Naisessa ei pienuus ketään haittaa, mutta miehillä voi asia olla toisin.
Muutenkin täällä palstalla on aivan liikaa ihmisten ulkonäon arvostelua. Jos nyt aivan välttämättä pitää arvostella, niin lihavuudesta voi aina heittää pari kommenttia. Se kun kertoo jotain välinpitämättömyydestä omaa terveyttä kohtaan. Ja kumppania, jos sellainen löytyy. Sitten tietenkin sellaiset epäsiistit rastatukat ja haisevat hipit ällöttää ainakin itseäni. Nämähän on sellaisia joille henkilöt voivat itse joitan.- pituus?
Ei haittaa, mutta miksi valhedella muuta mitä on? Kun jokainen näkee ja osaa verrata.
- perinnett ä
- Pitkästä naisesta ei ole hyötyä, kuin virsutuohinen kiskonnassa.
- jos taasen on kovin lyhyt miesuros ja pyrkii kesken kiihkeän rakastelun huomattavasti pitempää naista suutelemaan, niin hän painoi otsasta todeten mitä kohteliaimmin, että menehän takaisin työmaallesi.
"Kanteletar"lainaus- pikkukikuli
Onko Kanteletar tietoinen kamppeen tiukkuudesta lyhyt>>>>pitkä.
- kanteleter
pikkukikuli kirjoitti:
Onko Kanteletar tietoinen kamppeen tiukkuudesta lyhyt>>>>pitkä.
Kyllä
- jamittaa
Noin viisi jalkaa 5 ft, jenkkiyksikkönä.
Eurooppalaisittain 1 JAMI = 152 cm - pitkä vai pätkä
Minua kiinnostaa Anna Erikssonin (ison Annan) pituus? Pikku-Anna on eri sarjassa kaikin puolin.
- aika lyhyt
Särkyvää-dueton perusteella Anna E. on noin 160 cm, koska Olli Lindholm on 185 cm ja päätä pitempi.
- Väärin kysytty
Pitäisi kysyä: KUINKA LYHYT?
- lempien
jos tiukka on niin pysty mitta ei haittaa.
- Pieni on
Kaunista:)
- Kuinka pätkä?
Se on joku (äly)kääpiö vai?
- hyvinpitkä
Kuinka pitkä on pitkällä miehellä?
- Jamlet
Hieman Jamia pidempi.
- Nii-in
Melkein kaikki on sitä päätä pidempiä.
- Kuka se on sitte?
Kuka on anna abreu? Joku mamu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859