ÄKKILÄHTÖ MAMU RIKOLLISILLE !

http://yle.fi/uutiset/helsingin_ulkomaalaispoliisi_rikollisten_karkotuksia_pitaisi_nopeuttaa/7277170

Nyt on poliisikin oikealla asialla, karkoituspäätöksen päälle myös valitusoikeus kielto ja hampuusi rajalle välittömästi! ja ellei lähtö passaa vaihtoehdoksi voidaan antaa saunataakse vienti!
Lääketiede tarvitsee varaosa elimiä jatkuvasti enemmän ja enemmän !


Late Lapista. SSSS Ry!
17187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Tulli käännyttää ihmisiä rajalta ilman kummempia muodollisuuksia pärstäkertoimen mukaan.
Mm. vammaisia ihmisiä ei päästetä Venäjän eikä Viron suunnilta maahan lainkaan.
Ruskimafiosoille ökymaastureineen kumarrellaan niin että persesilmä paistaa...

Äänestä
  • Hyvä niin. Vammaisia huumediilereita ei ole syytä suosia.

    Äänestä

  • Lisää kuria kirjoitti:

    Hyvä niin. Vammaisia huumediilereita ei ole syytä suosia.

    Huumediilerit Siperiaan kuokkimaan jäistä peltoa !


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

Suomi ei ole kuin rikollisille, se " Oikeusvatio ". Ei tavallisille rehellisille Suomen kansalaisille. Että silleen.

Äänestä

Normaalisti ilman voimassa olevaa passia tms matkustusasiakirjaa ei pääse maahan tai maasta pois. Esim Viroon matkustajalla pitää olla passi tai muu pätevä paperi. Miksi tätä sovelletaan vain suomalaisiin?

Äänestä
  • JEP jep! jokainen somaali joka tänne vain hoksaa hyökätä otetaan vastaan, vaikka insinöörin paperit ovat unohtuneet kotiin ja passit hukkuneet lentsikan vessaan! Nämä hyysärismiin sairastuneet biubau evat pitäisi lähettää aljuineen mustimpaan afrikkaan!


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

  • Late Lapista. kirjoitti:

    JEP jep! jokainen somaali joka tänne vain hoksaa hyökätä otetaan vastaan, vaikka insinöörin paperit ovat unohtuneet kotiin ja passit hukkuneet lentsikan vessaan! Nämä hyysärismiin sairastuneet biubau evat pitäisi lähettää aljuineen mustimpaan afrikkaan!


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Hassua on että koneinsinöörien paperit ovat jääneet lähtömaahan, kuitenkin sieltä lähtömaasta lähetetään khatia ja ihmisiä suomeen, lisäksi käydään lomamatkoilla samassa paikassa...
    Mikähän siinä on niin vaikeaa kuljettaa ne paperit Lieksaan...?

    Äänestä

Totta,nämä biubaut ja muut viherpunikkirkp-sairaat eivät kuulu suomeen vaan
entiseen Kongoon!!

Äänestä

mites tuo Sellon tapauksesta jo neljä vuotta vieläkö ampuja on Suomessa

Äänestä

Terapeuttien pettymykseksi se ehti ampua itsensä. Siinä olisi ollut rahakas kohde jollekkin analyytikolle ,kun yhteiskunnan maksama hoito olisi kestänyt vuosikymmeniä

Äänestä
  • uloste

    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

Joko ne Oulun raiskaajat on saatu kiinni? Poliisiahan ei edes päästetty vastaanottokeskukseen mamuja häiritsemään. Tummat miehet raiskasivat useita nuoria tyttöjä.

Äänestä
  • Oulun raiskaajat juoksevat edelleen irrallaan, vaikka ne olisi saatu verekseltään kiinni Heikinharjun pakoloiskeskuksesta!


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

Toistuviin rikoksiin syyllistyneet maahanmuuttajille postimerkki perseen ulos maasta mahdollisimman nopeasti

Äänestä

Joko saa alkaa suojelemaan suomalaisia?

Äänestä
  • Eläimetkin on suojeltu paremmin kuin Suomen kansalaiset!


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Late Lapista. kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/helsingin_ulkomaalaispoliisi_rikollisten_karkotuksia_pitaisi_nopeuttaa/7277170

Nyt on poliisikin oikealla asialla, karkoituspäätöksen päälle myös valitusoikeus kielto ja hampuusi rajalle välittömästi! ja ellei lähtö passaa vaihtoehdoksi voidaan antaa saunataakse vienti!
Lääketiede tarvitsee varaosa elimiä jatkuvasti enemmän ja enemmän !


Late Lapista. SSSS Ry!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu