Keskustan baareista

Missä Kirkkonummen keskustan baareissa on pakollinen ns. narikka/sisäänpääsymaksu ja minkä hintainen se on?

Baareissa en ole ennen käynyt, siksi kysyn.
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikissa ja sisäänpääsy on n. 20-40€

Äänestä
  • Aika myöhään aloitat. Nopeesti pääset sisään, ja vielä nopeemmin ulos. En usko, että ottavat maksua. Suosittele Rokkaria. Jees meno ja laadukkaat naiset.

    Äänestä

Mistä löytyy baareja Kirkkonummelta? Eikö ne kaikki ole joko teinipaikkoja tai räkälöytä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kolkytvee kirjoitti:

Missä Kirkkonummen keskustan baareissa on pakollinen ns. narikka/sisäänpääsymaksu ja minkä hintainen se on?

Baareissa en ole ennen käynyt, siksi kysyn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu