vaatteet pois

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heh... Muistanpa takavuosilta tapauksen jossa Nyrkkiposti-lehti - vai oliko se Hymy - ajatti alastonta naista edestakaisin Haaparannassa sillan ylitse eikä kukaan noterannut koko asiaa kummallakaan puolen rajaa.
Nykyisessä suvaitsemattomassa uusmoralismissa "oikeusministeri ja kukkahatut repisivät revansa.

Äänestä

porno on korvannut nakuilun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja satulaan kirjoitti:

http://m.iltalehti.fi/iltvhullumaailma/201406090111138_a6.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu