Kiva sivusto ja fb-sivu www.sinkuille.fi. Itse otan fb-sivulla usein keskusteluihin kantaa, avoin mukava meininki!
Kivaa jotain uutta meille sinkuille :)
Lennu -82
2117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Joo on hyvä idea, mutta ainakin miehet tuntuu olevan enemmän tai vähemmän erikoisia tapauksia...
Aika monelta sain vehkeen kuvia heti ekoissa yhteydenotoissa, yks ulkomaalainen rasitti pommittamalla koko ajan viesteillä, treffien jälkeen kohteliaat "kiitos ei"-pakit ei mennyt kenellekään perille (pyyntöjä uusintatreffeille puskee edelleen, vaikka häippäsin ryhmästäkin jo helmikuussa).
Kaveripyyntöjä sateli, mutta eivät saaneet minkäänlaista viestiä aikaiseksi. Mä en ainakaan hyväksynyt kaveriksi ketään ennen tapaamista ja siitäkös sain kuulla, kuinka ylpeä narttu mä olen jne.
Ei ihan mun juttuni siis, mutta kiva jos sulla toimii. Ja kyllä siellä kivoja onnistumistarinoitakin aina välillä näkyi :)
Tuonne fb-sivulle kyl tulee sillon tällön kirjoteltua, mutta mitään viestin vaihtoa sieltä ei ole koskaan tullut... eikä siel ole juuri näkynyt kirjottavankaan liiemmin ketään vähänkään mielenkiintosta joka ois lähellä.