Uudet Mainilan laukaukset on ammuttu

Mainilan laukaukset on ammuttu ja Venäjä hyökkää pian. Venäläisvarustamon kohtelu Suomessa on selkeä casus belli Venäjälle. Armeijahan oli jo kerätty Suomen itärajalle ja toimenpide Suomen venäläisvähemmistön ja venäläisten yritysten suojelemiseksi (eli miehitys) voi alkaa.
5113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuskimpa nyt sentään ihan noin menee. :)

Venäjä on aikalailla riippuvainen lännen rahoista että kyllä se on Venäjä joka menee kyykkyyn jos aletaan kunnolla katsomaan.

Äänestä

Ei näin. Tuohan pitää nähdä unessa. Tai kakun kuorrutteessa.

Äänestä
  • Jorma ei ole vielä vahvistanut tätä, joten väärä, saaatanan antama profetia on kyseessä ennen kuin Jumala itse sen vahvistaa.

    Äänestä

HÄLYTYS, TÄMÄN JA MUIDEN HOUREIDEN LÄHETTÄJÄ HOITOON JA HETI.

4.5.2014 18:29
Niin, KTS on tarkoin varonut levittelemästä mitään oikeita tietoja täällä palstalla ja aavistan millainen järkytys hänelle on kun netissä julkaistaan oikeitakin tietoja. Sehän vetää pohjan pois koko vuosikausien myyräntyöltä, kalvamiselta ja tunnelienkaivuulta, voi raukkaa, kauhea työ menee hukkaan..
Voisiko palstanvahti järjestää KTS:lle kriisiapua ja terapiaa, ehkä tapaaminen psykiatrin kanssa ja vahvempi lääkitys?
KTS 22.5.2014 15:400 SULJE
"Onko ihan pakko kaikkeen soopaan kansan suostua."
Just noin me iranilaiset on aateltu ameriiikkalaisista ja niitten ydinvoimatarkastuksista!
Vihon viimen mennee kaaliin tääl Pohjolaskii...:o
Juutalisosiosta terkkuja.

Koska kts muuttaa???
totuusvoittaaaina
22.5.2014 00:14

Sille olisi Porvoossa oikein nimikko lähiö "palestiina" missä on meno kuin terroristien hallitsemalla alueella
https://www.google.fi/maps/place/Gammelbacka/@60.373418,25.641425,374m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x4691f675ee2b36e9:0x32d3996ef7444f77?hl=fi
Jani.
8.6.2014 23:29
2
Sulje
Mökkimme lähellä oli paikka nimeltä Vittumaisenoja, sinne se vois muuttaa.

Äänestä

Suomalaisten ahtaajien luottamusmiesörkkilauma suoraan siperiaan oppimaan käyttäytymistapoja!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikki toteutuu nyt kirjoitti:

Mainilan laukaukset on ammuttu ja Venäjä hyökkää pian. Venäläisvarustamon kohtelu Suomessa on selkeä casus belli Venäjälle. Armeijahan oli jo kerätty Suomen itärajalle ja toimenpide Suomen venäläisvähemmistön ja venäläisten yritysten suojelemiseksi (eli miehitys) voi alkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu