Karsee punkero toi iida

Mitä veikkaatte kuinka paksut sen koivet on? Riittääkö metrin mitta?
6175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Iida on Muodokas Muija.

Äänestä
  • Suorastaan ylimuodokas. Itse en tykkää ihrasta mutta sehän on makuasia kuten koirakin tuumasi peräaukkoaan nuollessaan.

    Äänestä

Matkahuollossa viimeeksi sen virkaholhooja punnitsi ja vaaka näytti 123 kg.Ne vahvat psyykelääkkeet nälättävät kovasti?

Äänestä

sillä on tosi nätit silmät

Äänestä
  • Katse on tosiaan hieman kiero.. Muuten aika normi öögat.

    Äänestä

Montako paksuusaloitusta olet jo rustannut. Hyi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei piisaa Oy kirjoitti:

Mitä veikkaatte kuinka paksut sen koivet on? Riittääkö metrin mitta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu