Nainen armeijassa

Kannattaa tsiikata tuo pätkä Netfleksistä

http://itvs.org/films/invisible-war
10146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ai, USAn armeija raiskaa siis omiaankin. Luulin että ovat keskittyneet raiskaamaan vain vapauttamiensa maiden lapsia ja naisia.

Äänestä

kantapeikot NEITEJÄ ! tykkäävät, kun saavat MUNAA MEKKOON !

Äänestä

Jenkki attashit vähättelee tapahtumia oikeasti nuo luvut on enemmän kuin parikytä prosenttia

Äänestä

Hys hys

Äänestä
  • taitaa olla enemmistö jenkkien armeijasta.

    Äänestä

Sehän olisikin hyvä että maailman-armeijat jossa miehet ja naiset seurustelisivat keskenään, eikä sodittas, mutta eihän

Äänestä

Kannatan edelleen Natoon liittymistä

Äänestä
  • Ohjaaja Kyrpi Dikin taidonnäyte kukahan salanimen takaa paljastuu anatomian ihmehän on kävelevä k ä

    Äänestä

Nato 2018

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päivän palat kirjoitti:

Kannattaa tsiikata tuo pätkä Netfleksistä

http://itvs.org/films/invisible-war

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu