Eikö kukaan etsi minua?

oottelen...
8922
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Saaattaa etsiäkkin ;)

Äänestä

Olen miettinyt ihan samaa joskus, että olisi oikeastaan aika kivaa jos joku ihana mies etsisi minua.... Mutta hiljaista on ollut.

T. Jenni

Äänestä
  • No missä sä oot et sua voi etsiä?

    Äänestä

  • entä jos sua ettis joku lihava kalju vanha ruma mies joka vihaa elämää

    Äänestä

Voin tulla rinnoille

Äänestä

kävin s-marketissa eilen kälviällä, eikö kukaan jäänyt kaipaamaan?

Äänestä

Moi. Nyt on odotus sitten loppu mä etsin sua. Mistähän mahdan sut löytää? Nyt vuorostaan mä odotan siis sua.

Äänestä

luulen,et se oon minä!!! ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kysyn vaan kirjoitti:

oottelen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu