Voiko 172cm pitkä mies

...olla mitään muuta kuin itseään toistava paskanjauhaja?
557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minusta 172cm pitkä mies tekee hyvinkin nasevia ja ajankohtaisia aloituksia.

Äänestä
  • No, oli niissä jokin logiiikka taustalla ta ei, mutta tuollaiset yksinkertaiselta kalskahtavat aloitukset alkavat pidemmän päälle kuulostaa lähinnä hölmöiltä.

    Äänestä

Minua taas huvittaa noi aloitukset, panee hymyn huulille viattomuudessan.

Eihän niiden aloitusten ole aina pakko olla niin vakaviakaan. Huumorilla on hyvä vaikutus meihin ihmisiin, varsinkin tällaisina aikoina. :)

Äänestä

on olla kookospähkinä itsekin.

Äänestä

NATOON JA ÄKKIÄ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voiko? kirjoitti:

...olla mitään muuta kuin itseään toistava paskanjauhaja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu