Clenbuterol

ihmettelee

Hei clenbuterolin käyttäjät! Olen ensimmäistä kertaa clenu kuurilla. Pari päivää nyt mennyt ihan ok. Perus sivuvaikutukset päällä eli kohonnut syke (leposyke 80-90) ja tärinä. Näistähän olinkin tietoinenkin.. mutta nyt myös kolmas vaikutus eli kasvot todella kipeät! Erityisesti poskiluiden ja kulmaluiden ympäriltä. Naaman liikuttelukin sattuu. Ihan kuin turpiin olisi saanut ilman ulkoisia vammoja. Onko muille tullut tälläista oiretta? Tämä oire alkoi pelottaa sen verran, etten ottanut enää tänään ollenkaan. Ensimmäisenä päivänä annostuksenani oli 40, toisena 60 jakolmantena en ottanut tämän kasvojen kivun takia. Olen suht pienikokoinen nainen. Yritin etsiä tietoa internetistä mutta tälläinen oire vissiinkin todella harvinainen ollut käyttäjien keskuudessa. Nyt terttis tietoa siltä, joka paremmin tietää tai jos jollakin on ollut myös sama oire. kiitos.

15

9107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oof3

      Kasvukipuja kasvoissa kun alat muuttua mieheksi.

      • eikös

        Clenbuterol nimenomaan ole rasvanpolttoon? ja muutenkin naisten keskuudessa suosittu, kun siitä ei juuri pitäisi tulla miehekkäitä "muotoja"


    • sasasasasasas22222

      Miks vedät jotain klemppuja? ookkonää vähä daij?

    • Juho pyllymies

      Clenbuterolia on käytetty doping tarkoituksessa laajentamaan keuhkoputken tilavuutta kilpailun aikana,sehän on astmalääke.

      Sen rasvaa polttava vaikutus on minimaallinen ja edellyttäisi tasaista napittelua pitkin päivää Muutamalla napilla ei siis ole dieetin tehostemiseksi muuta kuin lumevaikutus.

      Sori vaan mutta täytyy vielä sanoa lopuksi se että hyvin harkitsematonta on käyttää lääkkeitä muuhun kuin lääkitykseen.

    • Nasty Suarez

      Sydänkohtausta ja vatsasyöpääkö jahtaat? Jätä moiset aineet.

    • Jaska.

      Pölvästit käyttää moista lääkettä.
      Sivuvaikutuksena rytmärit....yhtä tyhmää vedellä myös jotain nesteenpoistajia jos ei kilpaile edes.

      • Nasty Homicide

        Clenbuterol, nesteenpoistajat ja stanonzolol(Winstrol) on pelkästään kisaajien aineita. Eipä noista tavan tallaaja paljoa hyödy. Sivuvaikutuksia senkin edestä.


    • faktamies6

      Ei sitä annostusta kannata heti toisena päivänä nostaa... Vedä tota 40mcg ensin viikko, sitten toinen viikko 60mcg. Sitten 2 viikkoa ottamatta ollenkaan. Sitten taas nouset 80mcg kolmannella napsimisviikolla ja neljännellä 100mcg.

      Eli siis aina 2 viikkoo vedät ja 2 viikkoo et vedä. Ja toi määrien nouseminen siis kannattaa tehdä viikkotahtia, että kropalle anettaan aikaa rauhassa tottua siihen, eikä ajeta sitä shokkitilaan nostamalla päivittäin annosta 20mcg:llä heti alkuun.

      Toi 100mcg alkaa olla jo aika maksimirajoilla mitä kannattaa ylipäätään vetää. 160mcg on ehdoton maksimi ja sitä en suosittele. Tuossa ei enää hyödyt ei ole riskien arvoisia. 100-120mcg on kyllin riittävä annostus kelle tahansa miehelle.

      • asiastakiinnostunut

        Mikä ihme on "mcg" ??


    • Anonyymi

      Vanha postaus mutta aina ajankiohtainen aihe.
      Aloittaja nainen joka on ensimmäisellä clen kuurilla.
      Annostus 1pv 0.04mg ja toisena 0.06mg.

      Tässä on hypätty syvään päähän taas vailla järkeä. Onhan se tietysti hyvä koeponnistaa onko sydänvikoja yms.

      Nainen 50-70kg voi aloittaa helposti esim 0.01 ja pitää 3-4 vrk tuossa. Sitten 0.02 ja pidellä tuossa tai nostaa day 7-14 0.04mg.

      Näin minimoidaan sivuoireet ja pystytään maltillisesti katsomaan miten kroppa reagoi.

    • Anonyymi

      Johaug kärysi johdannaisesta, jota on ns. Teknoannoksessa, joka ei näy WADAn testeissä seuraavana päivänä.

      Ainakin maitorauhanen toimii vielä, saanut käsipallonkin, jotkut hanpollin löytänyt tissien paikaltaan.

      KOVAA AJOA VAAN !

    • Anonyymi

      Partahan siellä puskee ni naamaan sattuu.

    • Anonyymi

      Moi Clen-käyttäjät!

      Mistä olette clenbuterolit ostaneet? Onko ollut laadukasta ja toiminut?

    • Anonyymi

      Clenut huulessa katuja astelen,
      on pillihousuni haaroista ratkenneet,
      ja roinadillerini Hessu,
      on roinaani kussut taas,
      toimii kai kun naama jo turpoaa vaa..aaa.aaan.

      • Anonyymi

        Munuaisia oli ennen kaksi, elätettävänä on toisen miehen lapsi.
        Huijauksesta rangaistuksena on enemmän kuin putka, keskivertobodarin muija on täysi *utka.
        Kuvankäsittelyyn on käytössä Mäkki, huijauksesta heiluu häkki.
        Saunakaljasta tulee huppeli, bodari on mallia puppeli.

        Naisesta haetaan siveyttä, satanismista eheyttä.
        Nahka on tatuoitu, naisen menneisyys huomioitu.
        Pätevää settiä, muija on saanut muilta miehiltä keppiä.
        Ylläpitäjä on titteli, vaimossa on käynyt ties kuinka moni kikkeli.

        Äijä on raitis, muijan eksä on syntynyt Haitis'.
        Saunan jälkeen keskaria, koulutustaso vastaa eskaria.
        Hartiat on leveät kuin ladon ovi, vaimon sängyn päädyssä on ties kuinka moni lovi.
        Vaimolle silikoninen povi, menneisyyttä miettiessä menee jokunen tovi.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4387
    2. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      111
      4209
    3. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      43
      4120
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3968
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3384
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      67
      3279
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3251
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1602
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1531
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1140
    Aihe