Stubb ja Rinne valehtelivat kasvupaketista

http://www.hs.fi/kotimaa/Kasvupaketti on pienempi kuin hallitus ilmoitti/a1403758026448
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sehän tiedettiin, että narsistit ovat kovia valehtelijoita.

Äänestä
  • Sitä paitsi kokoomuslaisuuteen kuuluu huono itsetunto, huono omatunto ja mytomania. Sairasta väkeä, joten ei kannata liittyä kokoomukseen!

    Äänestä

Vuosituhannen suurimmat tunarit = kokoomus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valepukit kirjoitti:

http://www.hs.fi/kotimaa/Kasvupaketti on pienempi kuin hallitus ilmoitti/a1403758026448

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu