Auerkeskustelut poistetaan palstalta!

Ne siirretään HuuHaapalstalle!
1271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei vieläkään ainuttakaan kunnon todistetta AA:n syyttömyydestä!
Anteeks, mutta totta!

Äänestä
  • Lopeta jo!

    Äänestä

  • Ple! kirjoitti:

    Lopeta jo!

    Kyllä on, yhteensä 172 pitävää todistetta.

    Äänestä

  • ¡ǝld kirjoitti:

    Kyllä on, yhteensä 172 pitävää todistetta.

    ja 173 vastaan!
    Se riittää!
    Olen pahoillani, mutta kaikki muut on syyllisiä!

    Äänestä

  • Tiedättekö muuten mikä on AA-kerhon maskottilintu? Se on tietenkin selvä pyy.

    Äänestä

Hienoa! Ple! näytti surkean tasonsa jälleen kerran. Mielisairas sekopää, joka syyllistää AA:ta, koska ei ole itse päässyt ikinä panemaan ja pitää sitä NAISTEN vikana. Muttakukapa järkevä tai edes tyhmäkään nainen haluaisi rumaa rullatuolissa haisevaa idioottia riesakseen, saati sitten että sillepillua antaisi. Ple!: kädet pelaa, pää ja muna ei.

Äänestä
  • Jalkavaivainenkaan ei kelpaa, vaan joutaa tappaa.

    Äänestä

syytä poistaakin...liikaa pskaa jauhettu ...mikä teitä vaivaa.

Äänestä

Oikeuslaitos imeköön munaa, molot.

Äänestä
  • Anneli Auer on yksi vankilaosaston syyttömimpiä koska on pedofiili ja syyllistynyt vain yhteen murhaan. Anneli ei ole edes paloitellut ketään..

    Äänestä

On erikoista tuo onneton jalanjälkikeskustelukin tällä palstalla!
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288337236805.html

"7. Tekopaikalle jääneet veriset kengänjäljet sopivat Lahden hukassa olevien talvikenkien kokoon.

Kengänjäljen koko on 40-42. Syyttäjän mukaan se ei todenna Auerin kertomusta suurikokoisesta miehestä,mutta todentaa mahdollisuutta, että hänellä itsellään on ollut Jukka Lahden talvikengät jalassaan tai muutoin käytössään. Lahden ulkokenkien koko oli 42."

En ymmärrä, miksi minuakin on alettu pilkkaamaan pelkän totuuden kertomisesta, jollei se johdu sitten sairaalloisesta psykopatiasta!

"AA"-kerho on tehnyt itsestään täysin pellen!

Auerin lapset varmasti kärsivät eniten, kun päivänselvää asiaa pitkitetään!

Äänestä
  • Tämä jäi pois kommentistani: "Parketilla oli yksinäinen kengänverijälki, joka ei ole voinut syntyä normaalin liikkumisen kautta."

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ple! kirjoitti:

Ne siirretään HuuHaapalstalle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu