Kanervasta Etyj:n yleiskokouksen presidentti

Kansanedustaja Ilkka Kanerva (kok.) on valittu Etyjin parlamentaarisen yleiskokouksen presidentiksi.

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288709315629.html
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö löydy rötestely vapaata?

Äänestä

Lähettikö ihan ensinmäiSEKSI viestin glamourtaiteilija Tukiaiselle ?

Äänestä

Kanervan lukuisat lahjukset vakuuttivat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taas kokoomus kirjoitti:

Kansanedustaja Ilkka Kanerva (kok.) on valittu Etyjin parlamentaarisen yleiskokouksen presidentiksi.

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288709315629.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu