Kotko seonnut lopullisesti.

Enää ei pääse työterveyslääkärillekään kun ei ole työpaikkaa ja Kela ei maksa kalliita hoitotutkimuksia kun vika on kuitenkin synnynnäinen eli kolhu kaljuun synnytysosaston alusastiasta johon kotko putkahtanut.

Tulos näkyy huuhaalla peli ja pippeli menetetty :DDD Ja kasvot :D
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hullu kotko
hakee riitaa öin ja päivin kun akka ja pentu lähti

Äänestä
  • Siten tapahtui niinä päivinä kun terveille mm kotkon vaimolle tuli järkeä päähän. Olla aviossa oikeasti hullun kanssa, turvallisinta lähteä. Löytipä ex vaimo kenet vaan se on 100% parempi vaihtoehto kuin mielisairas kotko.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuri näin. kirjoitti:

Enää ei pääse työterveyslääkärillekään kun ei ole työpaikkaa ja Kela ei maksa kalliita hoitotutkimuksia kun vika on kuitenkin synnynnäinen eli kolhu kaljuun synnytysosaston alusastiasta johon kotko putkahtanut.

Tulos näkyy huuhaalla peli ja pippeli menetetty :DDD Ja kasvot :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu