Monivitamiineista kysymys olisi

Tilasin jenkeistä monivitamiinitabletteja ja niissä on vähän korkeammat pitoisuudet b-vitamiineja.

Muutaman päivän olen nyt käyttänyt ja virtsa on vähän tummempaa. Ei kai tästä ole mitään haittaa?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ole haittaa.

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

Tätä palstaltahan Pohjois-Euroopan luotettavin vastaus löytyy...

Äänestä

Synteettinen B-vitamiini tulee virtsan mukana ulos parin tunnin päästä ja sen huomaa, kun se värjää virtsan.

Rikas Oluthiivatabletit sisältävät oluthiivan luonnollisia B-vitamiineja (B1, B2, B3, B5 ja B6). Tablettien käyttömukavuutta on parannettu ja sisältöä vahvistettu lisätyillä B-vitamiineilla ja foolihapolla.

http://www.valioravinto.fi/rikas-oluthiivatabletti

Maksaa kympin citymarketissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen44v. kirjoitti:

Tilasin jenkeistä monivitamiinitabletteja ja niissä on vähän korkeammat pitoisuudet b-vitamiineja.

Muutaman päivän olen nyt käyttänyt ja virtsa on vähän tummempaa. Ei kai tästä ole mitään haittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu