En nyt tarkoita mitään reilusti ylipainoista jolla ei ole mitään muotoja vaan sellaista ylipainoista jolla on esim. iso takapuoli, reittä ja mahaa myös. Mun mies aina väittää, että oikeesti kukaan mies ei tykkää lihavista mutta olen ihan vakuuttunut, että kyllä niitäkin on!
T. ylipainoinen jonka mies haluaisi olevan hoikka...
Onko täällä miehiä jotka tykkää vähän isommista naisista?
4
139
Vastaukset 4
- normipainoinenATM
Kyllä mulle kelpaisi. Mukavaa, kun on muotoja joista ottaa kiinni. Kunnon iso perse on tosi kiihottava näky. Namnam! Harmi vaan, että minä en kelpaa edes teille lihaville :(.
- ,..,.,
No, tuossa parisuhdepalstalta: "Hei kaikki! Olen ollut nykyisen tyttöystäväni kanssa noin 3 vuotta tähän mennessä, ja suhteemme on ollut joskus hyvällä kantilla ja välillä huonolla, hieman vuoristorataa ollut, mutta tyytyväinen kuitenkin olen. :)
Mutta kuitenkin se mikä minua ihmetyttää minussa itsessäni, tyttöystäväni oli suhteen alussa vähän päälle 50 kiloinen, pituutta hänellä on 160 cm, nyt 3 vuoden jälkeen hän on 120 kiloinen, pituutta kasvanut 5 senttiä, eli on nyt 165 cm. Tämä kuitenkin kiihottaa minua aivan älyttömän paljon ja sänkypuuhat ovat nykyään minulle kuin unelmaa?? Onko minussa jokin vikana, kun yleensä kaikki miehet ovat ällönneet tätä tilannetta, mutta minä taaskin himoitsen ylilihavia, miltein obeeseja naisia? Tyttöystäväkin on paljon onnellisempi nyt lihavana ollut, huomaa oikein hänen olemuksestaankin. Paljon paremmalla päällä kuin suhteemme alussa! Yleensä sänkypuuhien aikanakin hän syö jotain naamaansa koska hän itse kiihottuu syömisestä?
Onko minulla jokin sairaus tai mielenvika?"
Lihavuusfetissi on siis ainakin olemassa, mutta se että fetissitön mies pitäisi lihavaa parempana kuin hoikkaa, lienee aika harvinaista. Juu löytyy, mut kuitenkaan mikä tahansa ei mene läpi :) Vaan tiettyjä kriteereitä on, jotka on suht. helppo täyttää mutta silti niin moni ei niitä täytä vaan vain harvat.
- bnnkjbvvhhjkknbvvjnn
Kait riippuu siitä minne kilot kertynyt, suomalaisilla vaan tuo omena/päärynä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty521650Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä3701387- 681176
Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto381174Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s3531103Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine137989Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel37892Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte204808Onko karhukanta jo liian iso? Lenkkeilijä kohtasi kontion juoksulenkillä
Rantasalmella lenkkeilijä kohtasi karhun. Kylällä karhun näkeminen on ollut tosi harvinaista. Onko karhukanta jo liian i98661- 62658