Kartanonauto

Onko kokemuksia
6234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja kohta tulee mustaalistaa ym. herjausta.

Äänestä

Onko se mustalla listalla

Äänestä

liikkettäkö olet taas ostamassa?

Täältähän saa aina oikeata ja puolueetonta palautetta, voi voi ja voi.

Äänestä

Yksi ja sama häirikkö tekee näitä ilmoituksia ja yrittää saada toisetkin herjaamaan kilpailijoitaan.

Äänestä

Nimimerkki Pilannut palstan on joko vainoharhainen sekopää tai itse palstan häirikkö.

Äänestä
  • Se koira älähtää johon kalikka kalahtaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Titämätön kirjoitti:

Onko kokemuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu