Nato pakottaa meidät liittymään vaikka iskuilla!!!

Herätkää hyvät ihmiset! Gladio operaatiot ovat vasemmiston raivaamiseksi ensin Naton tieltä! Ulvila esim oli osa tätä ! Samoin massa ampumiset! Sitten ellemme itsepintaisesti aio vieläkään liittyä meitä isketään yhä rajummin! Ja tämä tehdään niin että se näyttää Venäjän tekemältä!
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä. Suomessa tulee varmasti tapahtumaan jotain pahaa mistä syytetään Venäjää ellei Suomi NATOON liity. Suomeen täytyy ehdottomasti perustaa joukot, jotka taistelevat silloin Suomen puolesta ja tässä kohtaa vastassa ovat NATO, Suomen puolustusvoimat, jotka pelaavat NATOn ja pussiin konfliktitilanteessa. Valitettavaa, mutta tämän tapahtuessa olen siihen valmis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei anneta mahd kirjoitti:

Herätkää hyvät ihmiset! Gladio operaatiot ovat vasemmiston raivaamiseksi ensin Naton tieltä! Ulvila esim oli osa tätä ! Samoin massa ampumiset! Sitten ellemme itsepintaisesti aio vieläkään liittyä meitä isketään yhä rajummin! Ja tämä tehdään niin että se näyttää Venäjän tekemältä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu