Hormony-pillerit

Olen aloittanut harmony-pillerien käytön.Onko kellään kokemuksia näistä pillereistä?onko ollut sivuvaikutuksia jne.?
4532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eli kyseessä taisi olla harmonet pillerit..

Äänestä

Mä oon kans just aloittanut harmonet -pillerit, eka liuska loppu just. Mulla ekan kuukauden aikana oli alussa hiukan päänsärkyä ja mielialan vaihtelua mutta viimeisen viikon aikana ei ollut enää niitäkään. Luulenpa että nää sopii mulle ihan hyvin, eikä tuu enää mitään sen suurempia sivuoireita....

Äänestä
  • Minä olen käyttänyt Harmonettia noin neljä vuotta eikä ole ollut mitään huomattavia sivuvaikutuksia. En ole ainakaan huomannut mitään. Hyvin ovat toimineet jne.

    Äänestä

  • carrie kirjoitti:

    Minä olen käyttänyt Harmonettia noin neljä vuotta eikä ole ollut mitään huomattavia sivuvaikutuksia. En ole ainakaan huomannut mitään. Hyvin ovat toimineet jne.

    harmonet pillerit sopi mulle muuten hyvin ei pään särkyjä tai muita, mutta jonkun aikaa käytettyäni rupes tuleen hirveä kutina iholle varsinkin jalkoihin ja rintoihin.

    lääkäri sanoi että kutina monella sivuoireena.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apuva kirjoitti:

Olen aloittanut harmony-pillerien käytön.Onko kellään kokemuksia näistä pillereistä?onko ollut sivuvaikutuksia jne.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu