keksi noihin mehupurnukoihin laittaa avausmekanismiksi tuollaiset vitun älyvapaan mekanismin, että sitä suukappaletta pitää PAINAA että mehupurkin saa auki?????? Sit kun koitat kaataa mehua niin se suukappale on siinä tiellä koko ajan niin että mehun valumisnopeus on ehkä 0.00000001ml/sek. Pitäis jumalauta kaivaa tuon mahtipatentin kehittäneen insihinttarin sisälmykset lusikalla ja syöttää perkele sioille!
Kuka saatanan vitun homoperse-hinttarinööri
10
2006
Vastaukset
- mieee
joo mistähän merkistä puhut :D
- Syötä itsesi
Aina ei voi onnistaa ja toiset eivät osaa edes mehupurkkia avata, silleen se nyt vaan menee.
- juuh elikkäs
Laihduta, niin sinunkin läskisormesi mahtuvat työntämään sen suukappaleen tarpeeksi sisälle sinne mehupurkkiin, että mehu pääsee virtaamaan vapaasti.
- helapää heilumaan
Puukolla reikä mehupurkkiin. Kuvauksen kaltaista purkkia ei ole vielä eteen tullut, mutta eiköhän siitäkin saa sen homopersehinttarinöörin hämmästyttävän mekanismin ohitettua.
- Insinööriskä
Ei voi kuin ihmetellä ihmisen yksinkertaisuutta -toistetaan aina ei voi onnistaa ja toiset eivät osaa edes mehupurkkia avata, silleen se nyt vaan menee.
- hyi homoa
noi jotkut nykyajan keksinnöt on ihan susia, mikähän homoperse noitakin suunnittelee. jotkut jutut ei vaan toimi, ne on ihan homoa ja skeidaa. Insinöörit on ihan homoa porukkaa ja kädettömiä, ei kuitenkaan kaikki.
- Marli on pop
Sille ei vain voi mitään jos ei osaa - mehupurkin avaamiseen ei vaadita voimaa eikä älyä enempää kuin päästäisellä on. Mutta jos ei osaa, niin sitten ei osaa - helpointa on olla ostamatta mehuja jos niistä ei tule kuin mielipahaa.
- 47 000
Ap siis ymmärsinkö oikein, ettet saa avattua mehupurkkia. Onneksi olkoon
- Anonyymi
123
- Anonyymi
Olisi edes kaikissa korkki, mutta nuo revittävät vasta idioottimaisia ovat kun pitäisi ravistaa aina ennen käyttöä ja sitten roiskuu helposti, usein roiskahtaa jo reväistessä. Maitopurkin malliset sentään saa suljettua ja ravistettua ilman korkkiakin ja niissä siitä vain haittaa ellei tarvitse ottaa mukaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22617150Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912194Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415980Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644852MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny144785Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193957Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843575Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1353004S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2581425- 851021