Ollaan tässä poikien kanssa käyty salilla epäsäännöllisen säännöllisesti.
Mitä mieltä tällaisesta rytmistä: aloitetaan 16 toistosta ja tehdään 3 sarjaa. Tätä tehdään kuukausi, jonka jälkeen kaksi toistoa vähemmän, aina 4 toistoon asti. Tämän jälkeen lähdetaan taas pikkuhiljaa ylöspäin 16 asti. Pointtina on että kuukausi tehdään aina yhtämonta toistoa, luonnollisesti painoa täten lisätään.
Onko tämä järkevää!?!!
Parasta treeniä
Samuli
3
599
Vastaukset
- jouni_
Jos ei lihas kasva nii ainaki pippeli kasvaa ku salilla tullu käytyä.
- reiska
Jouni tuli kännissä himaan ilman naista(taas kerran) ja alkoi leikkimään naperonsa kanssa leikkiä eteen,taakse,eteen,taakse..
Se et onks toi järkevää, riippuu siitä saaatteko sillä tuloksia aikaan. Ainakin siinä on vaihtelua, ei pääse lihakset tottumaan. Jos sillä saa hyviä tuloksia, niin miksi muuttamaan tätä teidän tekniikkaa. Hyviä treenejä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista937639- 1055522
- 2664738
- 494673
- 653392
- 502768
- 582457
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222408Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292372- 412244